O firmie

U nas klienci zawsze dostają więcej niż zamawiają.

about image

Tworzymy przyszłość...

Bez zysku żadna firma się nie rozwinie, a bez komfortu nikt nie będzie się czuł dobrze. Dlatego wykorzystując lata doświadczeń proponujemy klientom biznesowym inne podejście do projektów niż to tradycyjne. Skupiamy się na rozwoju produktywności, ograniczeniu kosztów, redukcji przestojów, w wyniku czego doprecyzowujemy ofertę tak, aby bezpośrednio przynosiła ona klientowi zysk z jednoczesną minimalizacją czasu zwrotu z inwestycji.

Klientom prywatnym zaś, działając w branży automatyki i elektryki budynkowej jesteśmy w stanie zapewnić komfort odpoczynku domowego z jednoczesną oszczędnością energii i pracy poświęconej na zbędne czynności.

W obecnej formie działamy na rynku od 2020 roku, który to przełamał pewne standardy w kwestiach podejścia do klientów, wykonywania usług oraz wszelkiego rodzaju spectrum różnych działań.

Stricte rozwojem nie tylko Polskiej ale i też światowej automatyzacji zajmujemy się od 2014 roku, gdzie doświadczenie oparliśmy na wykonaniu ponad 200 maszyn, urządzeń, linii produkcyjnych czy też stanowisk zrobotyzowanych. Nasze realizacje dotyczyły projektów w Europie, Azji oraz Stanach Zjednoczonych.

Specjalizujemy się w systemach pakowania, paletyzacji, uzbrajania maszyn w detale, kontroli jakości, procesów obróbczych, rozwiercania, polerowania, spawania i innych.

Działamy w obszarach branż spożywczych, farmaceutycznych, meblarskich, lotniczych oraz automotive.

Od 2019 roku jesteśmy rekomendowanym integratorem robotów współpracujących firmy Hanwha.

W 2020 roku z powodu partnerstwa z firmą LOXONE  oficjalnie rozszerzyliśmy działalność na projekty dotyczące systemów BMS, czyli automatyki budynkowej.